Contacteer ons

 

Per e-mail

Voor alle vragen over ons speelplein: info@dekastanjes.be

Voor vragen over ppc werking: ppc@dekastanjes.be

 

Hoofdanimator Bastiaan Maertens: bas@dekastanjes.be

Hoofdanimator Kjenta Neuville: kjenta@dekastanjes.be

Hoofdanimator Kelly Pauwels: kelly@dekastanjes.be

Hoofdanimator Emilie Vanden Bussche: emilie@dekastanjes.be

Hoofdanimator Sanne Willems: sanne@dekastanjes.be

Hoofdanimator Jeroen Vanbelleghem: jeroenv@dekastanjes.be

Hoofdanimator Ruben Verbrugghe: ruben@dekastanjes.be

Webmaster: webmaster@dekastanjes.be

 

Telefonisch

 

0476 / 59 65 35

 

Via facebook

 

 

 

 

 

of via dit formulier