Contact

Contacteer ons


Per e-mail

Voor alle vragen over ons speelplein: info@dekastanjes.be


Hoofdanimator Ine Cappon: Ine@dekastanjes.be

Hoofdanimator Astrid Goemare: Astrid@dekastanjes.be

Hoofdanimator Gentiel Desnoeck: gentiel@dekastanjes.be

Hoofdanimator Sien Callebert: Sien@dekastanjes.be

Hoofdanimator Eva Cappon: eva@dekastanjes.be

Hoofdanimator Catho Pieters: Catho@dekastanjes.be

Hoofdanimator Kesia Van Coillie: Kesia@dekastanjes.be


Telefonisch


0476 / 59 65 35


Via facebook






of via dit formulier